Wszystkie stworzenia duże i małe – nowy sezon już w listopadzie na Epic Drama

}

Data: 10 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Wieczory stają się coraz dłuższe, temperatury coraz niższe, a ciepłe swetry wyłaniają się z dna szafy – to idealny moment, by zwinąć się w kłębek pod ciepłym kocem i obejrzeć nowe odcinki serialu Wszystkie stworzenia duże i małe, który pojawi się na antenie Epic Drama już w listopadzie! Brytyjska premiera tej serii otrzymała entuzjastyczne recenzje od fanów, którzy określili ją jako „zabawną, rozgrzewającą serce”, „piękną i relaksującą” oraz jako „przyjemną ucieczkę od dnia codziennego”.

3. sezon rozpoczyna się wiosną 1939 roku, gdy James i Helen przygotowują się do ślubu. James próbuje rozszerzyć swoją praktykę weterynaryjną poprzez dołączenie do rządowego programu testowania bydła na gruźlicę. Inicjatywa jest dobrze płatna, jednak miejscowi rolnicy patrzą na nią z podejrzliwością. Ryzykują oni bowiem zamknięcie swoich gospodarstw jeśli zostaną wykryte pozytywne przypadki.

Nad Dales wisi perspektywa kolejnej wojny światowej. Mieszkańcy Darrowby w North Yorkshire,
a zwłaszcza James i Helen, rozpoczynają ekscytujący rozdział w swoim życiu. James próbuje pogodzić swoje coraz liczniejsze obowiązki w gabinecie weterynaryjnym z rolą świeżo upieczonego męża. Także Helen ma trudności z porzuceniem dawnego życia na rodzinnej farmie i odnalezieniem się w murach Skeldale House. Tristan wreszcie zdaje egzaminy i musi stawić czoła światu jako wykwalifikowany weterynarz. Z kolei pani Hall zaczyna otwierać się na inną perspektywę życia niż tylko prowadzenie domu. Kiedy na horyzoncie pojawiają się przesłanki o rozpoczynającej się wojnie z Niemcami, Siegfried zaczyna zmagać się z bolesnymi wspomnieniami z czasów I wojny światowej, podczas której służył
w wojskowym korpusie weterynaryjnym.

wszystkie stworzenia duze i male zdjecia 1
Helen Alderson (Rachel Shenton), James Herriot (Nicholas Ralph), Mrs Hall (Anna Madeley), Tristan Farnon (Callum Woodhouse) i Siegfried Farnon (Samuel West)

W nowym sezonie Nicholas Ralph ponownie wcieli się w rolę młodego weterynarza Jamesa Herriota, a Samuel West w rolę jego lotnego mentora Siegfrieda Farnona. Anna Madeley powróci jako matriarcha Skeldale House, pani Hall, a Callum Woodhouse zagra dojrzewającego brata Siegfrieda, Tristana. Rachel Shenton wystąpi w roli farmerki Helen Alderson. Ponownie spotkamy się z zespołem rolników, zwierząt i mieszkańców miasteczka żyjących w Yorkshire Dales w latach 30.

ZOBACZ TEŻ  Jessica Jones sezon 3. – postać Killgrave’a nie pojawi się w finałowym sezonie!

Nowy, 3. sezon serialu Wszystkie stworzenia duże i małe będzie miał swoją premierę na kanale Epic Drama, w poniedziałek 7 listopada o 21:30. Kolejne odcinki co tydzień o tej samej porze.

Źródło: informacja prasowa za Epic Drama

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.