w

Wspomnienie pożegnania w The Office

The Office
Źródło: Den of Geek

Ci z Was, którzy oglądali amerykańską wersję The Office, na pewno pamiętają każdy kamień milowy serialu: ślub Jima i Pam, wykupienie Dunder Mifflin przez Sabre, pojawienie się w serialu Holly Flax i oczywiście odejście Toby’ego. Do bardzo ważnych i bardzo wzruszających zresztą momentów należało też odejście Michaela Scotta.

Pozwólcie, że przypomnimy Wam sytuację. Michael Scott (Steve Carell) po wielu nieudanych związkach i romansach odnajduje osobę równie dziwną co on sam – Holly Flax (Amy Ryan) – i postanawia się jej oświadczyć. W ślad za zaręczynami idzie decyzja o przeprowadzce do Colorado, a co za tym idzie – o odejściu z Dunder Mifflin, czyli firmy, w której Michael był managerem przez kilkanaście lat. Warto nadmienić, że miało to miejsce w siódmym sezonie The Office.

Jeśli chodzi o tworzenie wieloletnich produkcji, schemat jest zawsze prawie taki sam: wiele lat wspólnie spędzonych na planie prowadzi do nawiązywania związków i głębokich przyjaźni, które nie kończą się nawet po usłyszeniu ostatniego klapsa podczas nagrywania odcinka finałowego. Tak też było w przypadku bohaterów The Office. Najlepszym tego dowodem jest wyznanie Jenny Fischer, odgrywającej rolę pracującej w Dunder Mifflin recepcjonistki i sprzedawcy Pam Halpert.

Pamiętacie moment, kiedy Pam podbiega do Michaela na lotnisku i żegna się z nim? Scena była bardzo poruszająca – przynajmniej ze względu na zdolności aktorskie Fischer i Carella, a przez wzgląd na zażyłość między dwójką aktorów. Jenna Fischer umieściła na swoim Instagramie wpis, w którym wyjaśniła, że kamery uchwyciły pożegnanie nie Pam z Michaelem, a Jenny i Steve’a. Aktorka przyznaje: To były prawdziwe łzy i prawdziwe pożegnanie. Choć uwielbiamy The Office za niebywały humor, to ujęcie w serialu było nie na żarty.

321 300x200
Źródło: Simply Ridiculous
Ula Zywer

Napisane przez Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Peaky Blinders

Peaky Blinders – powstaną kolejne sezony

https 2F2Fblogs images.forbes.com2Fmerrillbarr2Ffiles2F20182F012FTR S1 pilot sc11 ED 0114 hires1 150x150

The Resident wróci na ekrany w drugim sezonie