Wspaniała pani Maisel sezon 3. – zobaczcie zwiastun!

}

Data: 15 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Wspaniała pani Maisel to jeden z lepszych obecnie seriali Amazona. Niedługo premiera jego trzeciego sezonu, a więc z tej okazji w sieci pojawiła się nowa zapowiedź produkcji. Zerknijcie poniżej.

Fabuła serialu rozgrywa się w latach 50. XX wieku. Poznajemy szczęśliwą rodzinę z dwójką dzieci, której ład zostaje nagle zburzony, gdy pan domu odchodzi do innej kobiety. Miriam radząc sobie z tą porażką, odkrywa w sobie wieli talent do stand-upu. Trzeci sezon ukaże nam dalsze stand-up’owe losy Miriam Midge Masiel. Wraz z Shy Baldwinem wyruszy w światową trasę. Czy osiągnie wielki sukces?

W głównej roli ponownie Rachel Brosnahan. Twórczynią serialu jest Amy Sherman-Palladino. Premiera nowych odcinków już 6 grudnia br. Trzeci sezon składał się będzie z ośmiu odcinków.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Złote Globy 2018 - feminizm rządzi w kinie i telewizji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.