Wspaniała Pani Maisel – oficjalny zwiastun 4. sezonu

}

Data: 1 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video opublikowała pierwszą zapowiedź oczekiwanego 4. sezonu serialu Wspaniała Pani Maisel. Produkcja z nowymi odcinkami powróci już 18 lutego 2022 roku.

Akcja czwartego sezonu przeniesie nas do roku 1960. W życiu Midge zachodzą znaczące zmiany. Kobieta próbując udoskonalić swoje komediowe występy, znajduje nową pracę, która daje jej całkowitą swobodę twórczą. Zajęcie to jednak bardzo ją angażuje i wymaga częstych wyjazdów, co tworzy coraz większą przepaść pomiędzy nią, a jej rodziną i przyjaciółmi.

W obsadzie powracają Rachel Brosnahan jako Miriam 'Midge’ Maisel, Tony Shalhoub jako Abe Weissman, Alex Borstein jako Susie Myerson, Michael Zegen jako Joel Maisel i Marin Hinkle jako Rose Weissman. Gościnnie wystąpią Milo Ventimiglia i Kelly Bishop. Za serial odpowiada Amy Sherman-Palladino.

wspaniala pani maisel sezon 4 czolo

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wspaniała Pani Maisel sezon 4. - nareszcie ruszyły zdjęcia do niego!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.