Wrzesień na Netflix!

}

Data: 30 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy / Rozkład jazdy

Może i wakacje się kończą, ale przed nami owijanie się kocem i oglądanie nowych seriali. Sprawdź nadchodzące premiery na Netflix.

Dzieci wracają do szkół, a my wieczorami przed telewizory z kocem i ciepłą herbatką w ręce, oglądając:

 • Detoks, premiera 1 września – Współlokatorki zaczynają zdawać sobie sprawę, że są uzależnione od Internetu. Decydują się więc na radykalny krok – 30-dniowy cyfrowy detoks.
 • Diabeł w Ohio, premiera 2 września – Lekarka ochrania swoją pacjentkę, młodą kobietę, która uciekła z sekty. Zabierając ją do swojego domu naraża bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
 • Nie jesteś wyjątkowa, premiera 2 września – Amai przeprowadza się do nowego miasta. Początkowo jej nowe życie jest nudne, jednak nabiera kolorów, kiedy po szkole zaczyna krążyć plotka, że odziedziczyła ona po babci magiczne zdolności.
 • Podróbki, premiera 2 września – Nastolatki Zoe i Becca zaczynają zarabiać na fałszywych dokumentach tożsamości. Kiedy jednak biznes się rozkręca, proceder nabiera niebezpiecznie realnego wymiaru.
 • Cobra Kai, sezon 5, premiera 9 września – Terry zaprowadza nowe porządki w dojo Cobra Kai, a Daniel, Johnny i dawny sprzymierzeniec łączą siły, aby stoczyć bitwę, która rozegra się nie tylko na macie.
 • Szkoła złamanych serc, premiera 14 września – Prowokacyjny mural ujawnia wszystkie szkolne romanse. Jego autorka, Amerie, musi stawić czoło niemiłym konsekwencjom: koledzy zrywają z nią wszelkie kontakty.
 • Przeznaczenie: Saga Winx, sezon 2, premiera 16 września – Studenci Alfei muszą obronić Solarię przez potężnymi wrogami, którzy – być może – już przeniknęli do szkoły. Bloom ma problemy z kontrolowaniem swoich mocy.
 • Szybki Cash: Serial, sezon 2, premiera 22 września – Dręczona wspomnieniami o Salimie Leya nie może uciec od swojej przeszłości. Bezlitosna pogoń za łatwymi pieniędzmi wciąż trwa.
 • Operacja ratunkowa w tajlandzkiej jaskini, premiera 22 września – Tajska młodzieżowa drużyna piłkarska i asystent trenera zostają uwięzieni w jaskini Tham Luang. Cały świat rusza na pomoc. Na podstawie autentycznych wydarzeń.
 • Dynastia, sezon 5, premiera 24 września – Nieczyste zagrywki, rywalizacja rodzeństwa i ciągłe próby sabotażu sprawiają, że w tym sezonie u Colbych i Carringtonów nie ma chwili spokoju.
 • Cesarzowa Sisi, premiera 29 września – W XIX-wiecznej Austrii namiętna i buntownicza Sisi oraz cesarz Franciszek Józef walczą o swoją miłość
  pośród nacisków, spisków i walki o władzę na wiedeńskim dworze.
 • Cyberpunk: Edgerunners, data premiery zostanie podana wkrótce – W zdemoralizowanym mieście, w którym cybernetyczne modyfikacje organizmu to norma, zdolny chłopak z ulicy chce zostać edgerunnerem, czyli wyjętym spod prawa najemnikiem.
ZOBACZ TEŻ  Byle do dzwonka – zwiastun 2. sezonu reboota

Źródło: Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.