”Wolf Pack” – Sarah Michelle Gellar w zwiastunie serialu o wilkołakach

}

Data: 13 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ prezentuje pierwszą zapowiedź serialu o wilkołakach Wolf Pack. Premiera produkcji jeszcze w tym miesiącu.

Fabuła serialu opiera się na niewydanej w Polsce serii powieści kanadyjskiego pisarza Edo van Belkoma Wolf Pack. Główni bohaterowie to grupa nastolatków, których życie zmienia się po serii pożarów do jakich doszło w Kalifornii. Ogień zbudził przerażające bestie. Te chcą odszukać parę nastolatków oraz dwójkę ich przyjaciół. Czwórka ta trafiła do adopcji po poprzednim wielkim pożarze do jakiego doszło 16 lat temu. Podczas pełni księżyca czwórka ta odkrywa sekret, który połączy ich już na zawsze.

Za serial odpowiada Jeff Davis. Na ekranie ujrzymy Sarah Michelle Gellar jako Kristin Ramsey, Rodrigo Santoro jako Garrett Briggs, Armani Jackson jako Everett, Bella Shepard jako Blake, Chloe Rose Robertson jako Luna oraz Tyler Lawrence Gray jako Harlan.

Premiera Wolf Pack już 26 stycznia.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nowa zapowiedź drugiej części serialu ''Dom z papieru: Korea''

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.