Wojownik sezon 2. – bitwa o San Francisco trwa!

}

Data: 31 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Wojownik to zeszłoroczny serial od Cinemax, który doczekał się zamówienia na drugi sezon. W sieci pojawiła się właśnie jego pierwsza oficjalna zapowiedź.

Serial opowiada o przybyłym w tajemniczych okolicznościach z Chin do San Francisco wojowniku Ah Sahmie, który zaczyna pracować dla jednej z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych organizacji przestępczych w Chinatown. Jego akcja rozgrywa się w drugiej połowie XIX wieku.

Scenariusz produkcji oparty jest na zapiskach Bruce’a Lee. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Jonathan Tropper.

W obsadzie powrócą Andrew Koji, Jason Tobin, Kieran Bew, Celine Buckens, Dean Jagger, Hoon Lee, Joe Taslim, Christian McKay i Perry Yung.

Pierwszy składający się z 10 epizodów sezon w naszym kraju dostępny jest na platformie HBO GO. Drugi na antenie Cinemax zadebiutuje w październiku. Dokładna data zostanie dopiero podana.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Przeznaczenie: Saga Winx – Netflix udostępnia zwiastun swojego nowego serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.