Przeczytano:

Wojownik sezon 2. – bitwa o San Francisco trwa!

31 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Wojownik to zeszłoroczny serial od Cinemax, który doczekał się zamówienia na drugi sezon. W sieci pojawiła się właśnie jego pierwsza oficjalna zapowiedź.

Serial opowiada o przybyłym w tajemniczych okolicznościach z Chin do San Francisco wojowniku Ah Sahmie, który zaczyna pracować dla jednej z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych organizacji przestępczych w Chinatown. Jego akcja rozgrywa się w drugiej połowie XIX wieku.

Scenariusz produkcji oparty jest na zapiskach Bruce’a Lee. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Jonathan Tropper.

W obsadzie powrócą Andrew Koji, Jason Tobin, Kieran Bew, Celine Buckens, Dean Jagger, Hoon Lee, Joe Taslim, Christian McKay i Perry Yung.

Pierwszy składający się z 10 epizodów sezon w naszym kraju dostępny jest na platformie HBO GO. Drugi na antenie Cinemax zadebiutuje w październiku. Dokładna data zostanie dopiero podana.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również