Wojenne dziewczyny otrzymują przedłużenie na 5. sezon

}

Data: 8 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Parę dni temu Telewizyjna Jedynka zakończyła nadawanie czwartego sezonu wojennego serialu Wojenne dziewczyny. Produkcja ta od razu otrzymała odnowienie na piątą serię.

Czwarty sezon stracił znaczną część widzów, pomimo to Wojenne dziewczyny i tak dały TVP1 pozycję lidera. Oglądało go średnio 1,9 miliona widzów. To o 360 tysięcy mniej niż gromadziła przed telewizorami trzecia seria.

Głównymi bohaterkami serialu Wojenne dziewczyny są trzy młode kobiety – Irka, Ewka i Marysia, które walczyły z niemieckim okupantem. Każda z dziewczyn wywodzi się z innego środowiska: Irka pochodzi z inteligenckiej rodziny, Ewka ze środowiska drobnych przestępców, a Marysia jest córką bogatego żydowskiego przemysłowca z Łodzi. Ich losy łączą się w okupowanej Warszawie.

W główne bohaterki wcielają się aktorki młodego pokolenia – Aleksandra Pisula (Marysia), Marta Mazurek (Irka) i Vanessa Aleksander (Ewa).

Obecnie trwają już prace nad scenariuszami odcinków piątego sezonu. Ten na antenie Telewizyjnej Jedynki zadebiutować ma w 2022 roku.

Źródło: Wirtualne Media

ZOBACZ TEŻ  Obsesja Eve sezon 2. – wydano finałowy zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.