Władcy wszechświata: Objawienie – zwiastun nowej animacji o He-Manie

11 czerwca 2021 | Newsy

Netflix jak zapowiedział tak zrobił. Powstała kontynuacja jednego z najpopularniejszych seriali animowanych lat 80. Mowa o produkcji He-Man i władcy wszechświata. Seria ta prawdę mówiąc nie miała prawdziwego zakończenia i Netflix postanowił to zmienić. W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź serialu noszącego tytuł Władcy wszechświata: Objawienie.

Za produkcję odpowiedzialny jest Kevin Smith. Możemy spodziewać się pełnej rozmachu opowieści, która zaczyna się tam, gdzie skończył się kultowy serial. Na świat powraca potęga Posępnego Czerepu.

Premiera 1. części serialu już 23 lipca 2021 roku.

He-Man to najpotężniejszy człowiek we wszechświecie, który są moc zawdzięcza czarodziejskiemu mieczowi, jaki otrzymał od Czarodziejki zamieszkującej Posępny Czerep. Przed przemianą był on zwykłym Adamem, księciem Eternii. Teraz wraz z przyjaciółmi walczy z złymi siłami Szkieletora, który non stop próbuje podbić jego królestwo.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Feel Good otrzymuje zamówienie na 2. sezon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram