Władca Pierścieni – znamy kolejnych aktorów!

22 maja 2020 | Newsy

j

Mimo koronawirusa i tego, że Amazon musiał przerwać pracę nad swoim serialem, możemy poznać kilka nowych nazwisk.

Amazon zapowiada, że serial Władca Pierścieni, nad którym pracują, ma być najwiekszą produkcją w historii z budżetem ponad 500 mln dolarów. Za te pieniądze mają powstać dwa sezony. Pierwszy z nich ma się rozpocząć już w 2021 roku na Amazon Prime.

Jak podaje portal Redanianintelligence, do obsady dołączają Anson Boon (znany szerszemu gronu widzów z Alienisty), Ben Fransham (w filmach Petera Jacksona grał elfa), Simon Merrells (ma grać rolę Trevyna) i Megan Richards (jako May).

Zatem dotychczas znana obsada to: Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Simon Merrels i Daniel Weyman.

ZOBACZ TEŻ  Spin-off Arrow ma już swój tytuł! Rozpoczęła się także jego produkcja!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy