Władca Pierścieni – wiadomo kto został reżyserem!

}

Data: 4 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Stanowisko reżysera zostało obsadzone przynajmniej na dwa pierwsze odcinki, bowiem je właśnie wyreżyseruje J.A. Bayona, odpowiedzialny m.in. za film Jurassic World: Upadłe królestwo.

Jak sam mówi to dla mnie wielki zaszczyt, aby móc uczestniczyć w tak wielkim projekcie. Cieszy mnie, że pozwolono mi ukazać zupełnie nową historię i zostać częścią czegoś tak wspaniałego.

j a bayona
variety (J.A. Bayona)

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona. On właśnie przedstawiony został w Drużynie Pierścienia. Twórcy będą mieli pole do popisu bowiem tak wielki przedział czasowy ma nieograniczony potencjał fabularny. Do opowiedzenia jest m.in. powstanie Saurona, ukucie Jedynego Pierścienia i pozostałych oraz pojawienie się upiorów strzegących pierścienia.

Już teraz mówi się, że prawdopodobnie będzie to najdroższy serial telewizyjny jaki do tej pory zostanie wyprodukowany. Wykupienie wszelkich praw i koszty produkcji mają wynosić ponad 500 mln dolarów.

Premiera serialu zapowiadana jest na 2021 rok. Powstaje on dla platformy Amazon Prime Video.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Osaczony – już wiosną na antenie Polsatu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.