Władca Pierścieni – reżyser Wayne Che Yip dołącza do ekipy serialu

}

Data: 25 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon ogłosił, że do ekipy serialu dołączył nowy reżyser. To brytyjski filmowiec Wayne Che Yip. Stanie on za kamerą i będzie współproducentem wykonawczym.

Yip dołączył do międzynarodowej obsady kręconego obecnie w Nowej Zelandii serialu Władca Pierścieni. Ma on zająć się reżyserią czterech odcinków. J.A. Bayona wyreżyserował dwa pierwsze odcinki, Yip będzie kontynuował jego pracę.

wayne che yip headshot
fot. Amazon / Wayne Che Yip

To prawdziwy zaszczyt być zaproszonym do świata Tolkiena. Każdego dnia nie mogę doczekać się współpracy z niesamowitym zespołem w Nowej Zelandii. Pokornie będziemy tworzyć spuściznę najwspanialszej historii jaką kiedykolwiek opowiedziano. – powiedział Yip

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Władca Pierścieni – aktor znany z Gry o tron dołącza do produkcji Amazona!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.