Władca Pierścieni od Amazona otrzymała zamówienie na 2. sezon!

}

Data: 20 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Jeszcze przed rozpoczęciem prac na planie pierwszego sezonu Władcy Pierścieni, Amazon postanowił dać zielone światło na produkcję drugiej serii.

Nie wiadomo jednak kiedy w ogóle rozpoczną się prace na planie i ile potrwają, a tym samym data premiery serialu wydłuża się. Przyczyni się do tego również decyzja o przerwie na okres około pięciu miesięcy, po nakręceniu przed J.A. Bayonę dwóch pierwszych odcinków. W tym czasie scenarzyści mają napisać całą historię do sezonu drugiego. Plan jest taki, aby dzięki temu móc pracować na planie jednocześnie nad dwoma sezonami.

Zdjęcia do serialu kręcone będą w Nowej Zelandii. Podobnie jak miało to miejsce w trylogii Petera Jacksona opartej na książkach J.R.R. Tolkiena.

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Władca Pierścieni jako serial, wiemy, gdzie i kiedy toczyć się będzie akcja!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.