w

Wioska przeklętych zostanie zaadaptowana na serial

damned

Kojarzycie książkę The Midwich Cuckoos Johna Wyndhama i filmy Wioska przeklętych? Jeśli tak to już za jakiś czas będziecie mieć okazje zapoznać się z serialem, za scenariusz którego odpowie David Farr.

Farra kojarzyć możecie jako autora skryptów do serialu Hanna czy Nocny recepcjonista. Przy nowym projekcie współpracować będzie z brytyjskim serwisem Sky. W planach jest ośmioczęściowy serial.

Fabuła powieści Wyndhama rozgrywa się w pewnej angielskiej wiosce Midwich, w której pewnego dnia dochodzi do wyjątkowo dziwnych zdarzeń. Za sprawą tajemniczej siły wszyscy jej mieszkańcy zapadają w głęboki sen. Gdy się budzą, kilkoro kobiet odrywa u siebie ciążę. Wszystkie rodzą w ten sam dzień i ich dzieci są do siebie łudząco podobne. Mają jasne włosy, dziwnie błyszczące, hipnotyzujące oczy i co gorsza wykazują nadprzyrodzone moce.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

katy keene e1593782521630

Katy Keene – The CW kasuje serial

watchmen okladka

Watchmen – Damon Lindelof o możliwości powstania 2. sezonu serialu