Wioska przeklętych zostanie zaadaptowana na serial

4 lipca 2020 | Newsy

Kojarzycie książkę The Midwich Cuckoos Johna Wyndhama i filmy Wioska przeklętych? Jeśli tak to już za jakiś czas będziecie mieć okazje zapoznać się z serialem, za scenariusz którego odpowie David Farr.

Farra kojarzyć możecie jako autora skryptów do serialu Hanna czy Nocny recepcjonista. Przy nowym projekcie współpracować będzie z brytyjskim serwisem Sky. W planach jest ośmioczęściowy serial.

Fabuła powieści Wyndhama rozgrywa się w pewnej angielskiej wiosce Midwich, w której pewnego dnia dochodzi do wyjątkowo dziwnych zdarzeń. Za sprawą tajemniczej siły wszyscy jej mieszkańcy zapadają w głęboki sen. Gdy się budzą, kilkoro kobiet odrywa u siebie ciążę. Wszystkie rodzą w ten sam dzień i ich dzieci są do siebie łudząco podobne. Mają jasne włosy, dziwnie błyszczące, hipnotyzujące oczy i co gorsza wykazują nadprzyrodzone moce.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Siły kosmiczne – rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!