Win or Lose – serial animowany Pixara na Disney+ już w 2023 roku

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 13 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Studio Disney Pixar ogłosiło, że wyprodukują swój pierwszy w historii serial animowany dla platformy Disney+. Seria będzie nosić tytuł Win or Lose i będzie dostępna w 2023 roku.

Serial będzie śledzić przygody gimnazjalnej drużyny softballowej, przygotowującej się do jednego z największych meczów w swoim sezonie. Do tej pory jedyne udostępnione zdjęcie teaserowe serialu przedstawia drużynę baseballową wpatrującą się w dal. Grafikę koncepcyjną Win or Lose udostępnili reżyserzy serii, Michael Yates i Carrie Hobson.

Każdy odcinek Win or Lose będzie miał 20 minut i skupi się na perspektywie innej postaci, a ogólna fabuła będzie dotyczyć przygotowań drużyny softballowej ze szkoły średniej oraz jej przygotowań do meczu o mistrzostwo.

Ogłoszenie serii nastąpiło w trakcie Disney+ Day, kiedy firma ujawniła garstkę planów na nadchodzące lata, w tym kilka nowych projektów Marvela i Gwiezdnych Wojen i różnych innych aktualizacji usługi platformy Dinsey+, w tym udostępnienia filmów takich jak Shang-Chi czy Jungle Cruise.

ZOBACZ TEŻ  The Sandman – pierwsze spojrzenie na Sen!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze