Willow ponownie zmienia reżysera

}

Data: 18 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Disney+, który planuje nakręcić serialową kontynuację filmu Willow cały czas napotyka ku temu przeszkody. Już raz nastąpiła zmiana na stanowisku reżysera, teraz sytuacja się powtarza.

Pierwotnie serial wyreżyserować miał Jon M. Chu. Zrezygnował on jednak z tego stanowiska z powodu problemów z harmonogramem. Zdjęcia do serialu kolidowały z jego innymi projektami. Jego miejsce zajął Jonathan Entwistle, reżyser The End of the F***ing World czy To nie jest OK. Teraz również i on odszedł z projektu, bowiem rozpoczął przygotowania do kręcenia innego serialu – Hello Tomorrow powstającego dla Apple TV+.

Rezygnacja Entwistle miała miejsce podobno w kwietniu. Jednak dopiero teraz poinformowano o tym media. Jego miejsce zajął Stephen Woolfenden, reżyser Outlandera. Jak donoszą zagraniczne media ma on już mieć ukończone dwa pierwsze odcinki serialu Willow.

Akcja serialu rozgrywać ma się lata po wydarzeniach ukazanych w filmie. Do swojej roli powróci jedynie Warwick Davis, który powtórzy rolę Willowa Ugooda. Z nowych postaci ujrzymy księżniczkę Kit (Ruby Cruz), która będzie chciała uratować swojego porwanego brata bliźniaka. Na ratowniczą wyprawę nie wyruszy jednak sama. Towarzyszyć jej będą wojownicza Jade (Erin Kellyman) i służąca Dove (Ellie Bamber) oraz Boorman (Amer Chadha-Patel).

Disney+ nie wyznaczył jeszcze daty premiery serialu, ale prawdopodobnie zadebiutuje on w 2022 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  What We Do in the Shadows – sezon 2. jest już w produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.