Will Arnett to głos, ciała klaunowi w Twisted Metal użyczy wrestler

}

Data: 4 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak się okazuje wcześniejsza informacja odnośnie angażu Willa Arnetta do roli Sweet Tootha była niepełna. Aktor udzieli głosu tej postaci, jednak jego samego odegra amerykański wrestler Samoa Joe.

Wcielenie się tej dwójki w jedną postać jest możliwe, ponieważ nie widzimy twarzy Sweet Tootha. Bohater ten przez cały czas nosi maskę szyderczo uśmiechniętego klauna.

Informacje o angażu potwierdził sam wrestler we wpisie na swoim Instagramie.

bez tytulu 1

Podano także nazwiska gwiazd, które gościnnie wystąpią w produkcji. To Richard Cabral, Mike Mitchell, Tahj Vaughans i Lou Beatty Jr. Cabral wcieli się w Louda, brata chroniącego Quiet, którą portretuje Stephanie Beatriz. Mitchell i Vaughans odegrają Stu i Mike’a, dwójkę najlepszych przyjaciół, a Beatty Jr. wcieli się w Tommy’ego, kartografa, który doskonale zna niebezpieczeństwa tego świata.

Główny bohater Twisted Metal to John Doe (Mackie) – mężczyzna, który nie ma wspomnień ze swojej przeszłości i pragnie znaleźć lepsze życie. W tym celu podejmuje się niebezpiecznej misji. Ma przez post-apokaliptyczne pustkowia przewieźć tajemniczy ładunek. Te jednak pełne są niebezpiecznych kierowców. Jednym z nich jest Sweet Tooth i jego słynna ciężarówka z lodami.

Serial powstaje dla platformy Peacock. Jego premiera w 2023 roku.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TEŻ  The Flash sezon 6. - zerknijcie na nowy plakat!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.