Wikingowie: Walhalla na pierwszym materiale filmowym!

27 września 2021 | Newsy

Światowe wydarzenie Tudum dało światu mnóstwo ciekawych informacji o nadchodzących serialowych produkcjach Netflixa. Jedną z nich jest serial Wikingowie: Walhalla, który opowie o losach najsłynniejszych wikingów z początku XI wieku.

Poniżej możecie zapoznać się z pierwszą zapowiedzią tej produkcji. Widzimy moment przybycia Leifa, jednego z najsłynniejszych wikingów w historii świata.

Teraz to nasz czas, by pisać historię. Nowa era wojowników nadejdzie wraz z serialem Wikingowie: Walhalla. Produkcja ta jest spin-offem serialu Wikingowie. Jej akcja rozgrywa się sto lat po wydarzeniach z oryginalnej serii. Poznamy historię takich postaci jak Leifa Eriksona, Freydis Eiríksdóttir, a nawet Williama Zdobywcy. Bohaterowie będą przecierać szlaki i walczyć o przetrwanie w ciągle zmieniającym się i ewoluującym świecie.

Za serial odpowiada Michael Hirst, twórca oryginalnej produkcji. Jeb Stuart napisał scenariusz i objął funkcję producenta wykonawczego.

Premiera serialu Wikingowie: Walhalla w 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Wikingowie: Walhalla – Netflix ogłosił obsadę tej produkcji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram