Wikingowie: Walhalla na pierwszym materiale filmowym!

}

Data: 27 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Światowe wydarzenie Tudum dało światu mnóstwo ciekawych informacji o nadchodzących serialowych produkcjach Netflixa. Jedną z nich jest serial Wikingowie: Walhalla, który opowie o losach najsłynniejszych wikingów z początku XI wieku.

Poniżej możecie zapoznać się z pierwszą zapowiedzią tej produkcji. Widzimy moment przybycia Leifa, jednego z najsłynniejszych wikingów w historii świata.

Teraz to nasz czas, by pisać historię. Nowa era wojowników nadejdzie wraz z serialem Wikingowie: Walhalla. Produkcja ta jest spin-offem serialu Wikingowie. Jej akcja rozgrywa się sto lat po wydarzeniach z oryginalnej serii. Poznamy historię takich postaci jak Leifa Eriksona, Freydis Eiríksdóttir, a nawet Williama Zdobywcy. Bohaterowie będą przecierać szlaki i walczyć o przetrwanie w ciągle zmieniającym się i ewoluującym świecie.

Za serial odpowiada Michael Hirst, twórca oryginalnej produkcji. Jeb Stuart napisał scenariusz i objął funkcję producenta wykonawczego.

Premiera serialu Wikingowie: Walhalla w 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Wikingowie: Walhalla – Netflix ogłosił obsadę tej produkcji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.