Wikingowie – koniec serialu!

4 stycznia 2019 | Newsy

j

Jak donosi serwis DEADLINE.com, kultowy serial stacji History – Wikingowie – zakończy się po dwudziestoodcinkowym, szóstym sezonie. Aktualnie emitowany jest piąty.

To jednak nie koniec losów bohaterów. W planach jest spin-off. Jego twórcą miałby być Michael Hirst, a stacja History ponoć prowadzi już rozmowy ze studiem MGM Television. Do Hirsta dołączy Jeb Stuart (Szklana pułapka).

Plany są takie, że nowy serial kontynuowałby losy obecnych bohaterów Wikingów, dlatego tak istotna jest ta sama ekipa.

vikings season 5 will ubbe kill lagertha to become king of kattegat 1488001

Wikingowie zakończą swoją historię po 89 odcinkach, aktualnie emitowana jest połowa piątego sezonu. Finał 5 części zaplanowano na 30 stycznia. Seria ta zakończyła niedawno produkcję ostatniego, szóstego sezonu, którego premiera ma być jeszcze w tym roku, z ostatnimi odcinkami, które prawdopodobnie zostaną wyemitowane w 2020 roku. Przedstawiciel stacji Historia potwierdził, że Wikingowie zostaną zakończeni, nie podając dalszych szczegółów.

Wikingowie są absolutnym hitem nr jeden dla stacji. Miał premierę w 2013 roku. Bez problemu poradził sobie z szeregiem zmian obsady, w tym odejścia głównego bohatera, Travisa Fimmela, którego historia Ragnara Lothbroka dobiegła końca w sezonie 4.

ZOBACZ TEŻ  Piąty sezon Wikingów – czy tego się spodziewaliśmy?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!