w

Wikingowie – koniec serialu!

vikings

Jak donosi serwis DEADLINE.com, kultowy serial stacji History – Wikingowie – zakończy się po dwudziestoodcinkowym, szóstym sezonie. Aktualnie emitowany jest piąty.

To jednak nie koniec losów bohaterów. W planach jest spin-off. Jego twórcą miałby być Michael Hirst, a stacja History ponoć prowadzi już rozmowy ze studiem MGM Television. Do Hirsta dołączy Jeb Stuart (Szklana pułapka).

Plany są takie, że nowy serial kontynuowałby losy obecnych bohaterów Wikingów, dlatego tak istotna jest ta sama ekipa.

vikings season 5 will ubbe kill lagertha to become king of kattegat 1488001

Wikingowie zakończą swoją historię po 89 odcinkach, aktualnie emitowana jest połowa piątego sezonu. Finał 5 części zaplanowano na 30 stycznia. Seria ta zakończyła niedawno produkcję ostatniego, szóstego sezonu, którego premiera ma być jeszcze w tym roku, z ostatnimi odcinkami, które prawdopodobnie zostaną wyemitowane w 2020 roku. Przedstawiciel stacji Historia potwierdził, że Wikingowie zostaną zakończeni, nie podając dalszych szczegółów.

Wikingowie są absolutnym hitem nr jeden dla stacji. Miał premierę w 2013 roku. Bez problemu poradził sobie z szeregiem zmian obsady, w tym odejścia głównego bohatera, Travisa Fimmela, którego historia Ragnara Lothbroka dobiegła końca w sezonie 4.

Magdalena Bród

Autor: Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Turn Up Charlie

Turn Up Charlie – Idris Elba na pierwszych zdjęciach z serialu

Przyjaciele z uniwerku

Przyjaciele z uniwerku – zwiastun 2. sezonu