Wiemy kiedy Tom Hiddleston powróci na plan Lokiego!

}

Data: 12 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Disney ogłosił datę rozpoczęcia zdjęć do drugiego sezonu serialu Loki. Ekipa na planie w Londynie pojawi się dokładnie 6 czerwca.

Za kamerą drugiej serii staną Justin Benson i Aaron Moorhead, którzy zaangażowani byli w realizację Moon Knight. Duet ten na stanowisku reżysera zastąpił Kate Herron, która pozostała przy projekcie, ale tylko jako producentka wykonawcza.

Pierwszy sezon Lokiego rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Avengers: Koniec gry. Widzimy Lokiego w momencie aresztowania przez Time Variance Authority, z powodu szkód jakie wyrządził na osi czasu. Teraz zmuszony jest z nią współpracować, aby naprawić załamaną przez siebie rzeczywistość. Fabuła drugiej serii trzymana jest w tajemnicy,

W obsadzie powrócą Tom Hiddleston jako Loki oraz Owen Wilson jako Mobius i Gugu Mbatha-Raw jako Judge Renslayer. Trójka ta jak na razie jest jedynymi potwierdzonymi członkami obsady drugiej serii.

Pierwszy liczący 6. odcinków sezon Lokiego dostępny jest na Disney+. Platforma w Polsce zadebiutuje już 14 czerwca.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Loki – zdjęcia do 2. sezonu już latem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.