Wielkie nadzieje – Olivia Colman na pierwszych zdjęciach z serialowej adaptacji powieści Dickensa

}

Data: 13 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacje FX i BBC pracują nad limitowanym serialem Wielkie nadzieje będącym adaptacją powieści Charlesa Dickensa. Twórcą produkcji jest Steven Knight, spod którego skrzydeł wyszła doskonała serial Peaky Blinders. W sieci zadebiutowały dwa pierwsze zdjęcia promujące serial. Możecie zobaczyć je poniżej.

Fotografie przedstawiają Olivię Colman, która wciela się w pannę Havisham.

great expectations 1
great expectations 2

Wielkie nadzieje to powieść o dojrzewaniu, obrazująca dorastanie i przemianę moralną głównego bohatera, którym jest chłopiec imieniem Pip. Panna Havisham to bogata, zdziwaczała stara panna, opiekunka Estelli, pięknej dziewczyny, w której nieszczęśliwie zakochał się Pip.

Pipa portretuje Finn Whitehead. W obsadzie są także Ashley Thomas jako Jaggers, Johnny Harris jako Magwitch, Shalom Brune-Franklin jako Estella, Hayley Squires jako Sara, Owen McDonnell jako Joe, Trystant Gale jako Compeyson i Matthew Berry jako Pan Pumblechuck.

Serial składa się z 6. odcinków. Data jego premiery nie została jeszcze podana.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories, Co robimy w ukryciu i inne – poznajcie daty premier seriali FX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.