w

Wielkie kłamstewka sezon 3. – przyjdzie nam na niego jeszcze trochę poczekać

000ayjxjwwsb6x63 c122 f4

Od premiery drugiego sezonu serialu Wielkie kłamstewka minęło już naprawdę sporo czasu, jednak z obecnych wieści wynika, że na kolejne epizody przyjdzie poczekać nam jeszcze co najmniej drugie tyle.

Wielkie kłamstewka to wielki serialowy hit HBO z gwiazdorską obsadą, w skład której wchodzą m.in. Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Meryl Streep, Zoe Kravitz czy Laura Dern. I to właśnie napięte harmonogramy tych rozchwytywanych w Hollywood gwiazd powodują takie opóźnienie w produkcji serialu.

Twórca serialu David E. Kelley jak na razie nie widzi możliwości planowania zdjęć do trzeciego sezonu, bowiem wszyscy główni aktorzy są bardzo zajęci. Jednak jest on w planach, nawet powstał świetny scenariusz, który sprawi, że widzom opadną szczęki, teraz trzeba poczekać jedynie na możliwości. Wszystkie aktorki wcielające się w główne postacie już nie raz w swoich wypowiedziach twierdziły, iż z chęcią powrócą do Wielkich kłamstewek.

A Wy cieszycie się, że pomysł nakręcenia kolejnego sezonu nie umarł tylko został chwilowo zawieszony?

Źródło: światseriali

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

are you afraid of the dark nickelodeon poster 412x600

Czy boisz się ciemności? sezon 2. – zobaczcie zapowiedź i poznajcie datę premiery!

umbrellaacademy123

The Umbrella Academy sezon 3. – Netflix przedstawia nowe postacie