Wielki finał ”KRUKA” już od 9 grudnia! Zobacz pełne emocji teasery nowego sezonu

}

Data: 10 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

CANAL+ Polska rozpoczyna odliczanie do ostatniej odsłony kultowego kryminału z komisarzem Adamem Krukiem w roli głównej.

Rozpacz. Trauma po tragicznych wydarzeniach drugiego sezonu. Niepohamowana chęć zemsty. Te uczucia powodują, że komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) odsuwa się od wszystkich, których znał, ponownie rzuca się w wir pracy i z kilkuletnim synem na rękach stara się prowadzić własne śledztwo. W trakcie dochodzenia, do Kruka „przykleja się” bezdomny Mariusz (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z Maksem i chętnie zajmuje się chłopcem, dzięki czemu główny bohater może skupić się na prowadzonej sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się wszystkich dowodów, które mogłyby ją zdekonspirować. Nie pomaga jej w tym jednak powrót Rudego (Tomasz Włosok), który próbuje przejąć nielegalne interesy w Białymstoku.

W mroczną i tajemniczą, a jednocześnie pełną emocji atmosferę produkcji wprowadzają dwa odmienne klimatycznie teasery:

Za scenariusz ponownie odpowiedzialny jest Jakub Korolczuk, a za reżyserię Maciej Pieprzyca i Adrian Panek. W obsadzie do swoich ról powracają Michał Żurawski, Magdalena Koleśnik oraz Tomasz Włosok, dodatkowo na ekranie zobaczymy Cezarego Kosińskiego i Kingę Preis. Autorem zdjęć jest Witold Płóciennik, a muzyki Bartosz Chajdecki.

Premiera pierwszych dwóch odcinków KRUK. JAK TU CIEMNO już 9 grudnia na CANAL+ online. Tego samego dnia zostanie wyemitowany pierwszy odcinek na CANAL+ Premium.

image processing20221109 2463999 pe0wz5
fot. canal+

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Trzy serialowe premiery w sierpniu na kanale Novelas+ i w serwisie Canal+ online

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.