Wiedźmin – zmiana aktora, który wcieli się w wiedźmina Eskela

28 września 2020 | Newsy

W drugim sezonie serialu Wiedźmin mamy poznać kilku nowych wiedźminów, w tym Eskela. Wcielić w niego pierwotnie miał się aktor Thue Ersted Rasmussen, ale teraz jego rolę przejął Basil Eidenbenz.

Rasmussen zdążył nakręcić na początku tego roku kilka scen do drugiej serii Netflixowskiego serialu, ale potem nastąpiła przerwa wymuszona koronawirusem. Teraz ekipa Wiedźmina wróciła na plan, jednak aktor poprzez zmiany w harmonogramie nie jest w stanie również pojawić się na planie. Z tego powodu zmuszony był zrezygnować z roli Eskela. Twórcom serialu szybko udało znaleźć się zastępstwo. W roli wieloletniego przyjaciela Geralta z Rivii zobaczymy aktora szwajcarskiego pochodzenia – Basila Eidenbenza.

Oprócz Eskela w drugim sezonie serialu Wiedźmin zobaczymy także innych wiedźminów takich jak Coen, Vasemir i Lambert.

Premiera nowych odcinków zaplanowana jest na przyszły rok.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – nowe sceny i przybliżające postaci video!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!