Wiedźmin – zakończono zdjęcia do serialu!

}

Data: 31 maja 2019

a

Kategorie: Newsy

Jak podała showrunnerka produkcji Lauren Schmidt Hissrich, oficjalnie zakończyły się zdjęcia do serialu. Teraz pozostaje nam tylko czekać na efekty tej pracy i pracy montażystów. Według nieoficjalnych informacji Netflix planuje wypuścić pierwszy sezon serialu pod koniec tego roku bądź na początku przyszłego.

https://www.instagram.com/p/ByErspAD3hj/?utm_source=ig_embed

Odtwórca głównej roli Henry Cavill także na swoim profilu na Instagramie opublikował informację o zakończeniu zdjęć. Jak możemy przeczytać pod ich wpisami, oboje są bardzo zadowoleni z tego jak przebiegły prace na planie. Cavill uważa, iż to co stworzyli będzie czymś niesamowitym. Z kolei Hissrich dziękuję całej ekipie, która ciężko pracowała nad tym, aby świat znany nam z powieści Sapkowskiego ożył.

https://www.instagram.com/p/ByGCK0pBYeN/?utm_source=ig_embed

Pierwszy sezon liczył będzie osiem odcinków. Do jego obsady oprócz wspomnianego już Cavilla należą także Anya Chalotra (Yennefer), Jodhi May (Calanthe), Bjoern Hlynur Haraldsson (Eist), Adam Levy (Myszowór), MyAnna Buring (Tissaia), Mimi Ndiweni (Fringilla), Therica Wilson-Read (Sabrina), Mille Bready (Renfri), Freya Allan (Ciri), Joey Batey (Jaskra) oraz Anna Shaffer (Triss Merigold).

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – sprawdźcie jak prezentuje się Geralt na nowym zdjęciu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.