Wiedźmin – Yennefer i Ciri na solowych plakatach!

9 listopada 2019 | Newsy

Na oficjalnym profilu serialu na Twitterze pojawiły się trzy nowe plakaty z kobiecymi postaciami z Wiedźmina. Zerknijcie poniżej jak Yennefer i Ciri się na nich prezentują.

Yennefer ubrana w czarny strój posiada swój charakterystyczny medalion, a Ciri widzimy jako księżniczkę i zbiega ukrywającego się pod kapturem.

eiwol6awsaee h1
twitter
eiwomm6wsaiywja
twitter
eiwomdswkaabg5z
twitter

Premiera Wiedźmina już 20 grudnia br. na Netflixie.

Źródło: comingsoon, twitter

ZOBACZ TEŻ  Seriale fantasy Netflix - Czy znasz te 20 tytułów?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!