Wiedźmin – wiemy kiedy serial zadebiutuje na Netflixie!

}

Data: 18 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć nową adaptację sagi o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego. Jest to produkcja polsko-amerykańska, której twórcą jest Lauren Schmidt, jednak autor sagi również jest w nią zaangażowany. Pracuje jako konsultant ds. treści, która ma zostać wierna jego powieściom.

Na razie nie podana została jeszcze dokładna data premiery serialu, ale Netflix w oficjalnej informacji oświadczył, iż napewno odbędzie się ona w czwartym kwartale tego roku. Nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądał tytułowy bohater, bowiem jego wizerunek ukazany na poniższym filmiku z zeszłego roku nie został oficjalnie potwierdzony.

Głównym bohaterem całej sagi jest Geralt z Rivii, tytułowy wiedźmin, który jest mutantem i walczy z potworami. Nie będzie to pierwszy występ tego bohatera na szklanym ekranie, bowiem każdy chyba kojarzy polski film Wiedźmin z 2001 roku, w którym główną rolę otrzymał Michał Żebrowski i swoje zadanie wykonał w sposób rewelacyjny.

W nowym serialu w głównej roli zobaczymy Henry’ego Cavilla, a towarzyszyć mu będą m.in. Anya Chalotra i Freya Allen. Niedawno ekipa zawitała do Polski, a dokładnie do Ogrodzieńca, gdzie kręcone były niektóre sceny produkcji. Pierwszy sezon składał się będzie z 8. odcinków.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Kominsky Method – do obsady dołącza Kathleen Turner

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.