Wiedźmin – showrunnerka opuszcza Twitter

j
}

Data: 12 września 2018

a

Kategorie: Newsy

W sieci trwa gorąca dyskusja na temat tego, jak powinni wyglądać serialowi bohaterowie Wiedźmina. Temperatury sporu nie zniosła najwyraźniej showrunnerka – Lauren S. Hissrich, która postanowiła „odpocząć” od Twittera.

Oczywiście autorka jako główny argument przerwy od social media podaje konieczność skupienia się na pracach nad zakończeniem serialu. Sama sugeruje jednak wyraźnie, z jakimi emocjami spotyka się na Twitterze.

Gorącą dyskusje wywołują przede wszystkim pogłoski, jakoby Ciri lub inny kluczowy dla opowieści bohater miał pochodzić z mniejszości etnicznej. Wielu fanów książki Andrzeja Sapkowskiego i gier CD Projekt RED uważa, że mają one tradycyjnie słowiański charakter, który zostanie zepsuty przez „wciskanie na siłę” przedstawicieli innych ras innych niż biała.

ZOBACZ TEŻ  Seriale online, które najpopularniejsze i gdzie obejrzysz w internecie?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.