w

Wiedźmin – showrunnerka opuszcza Twitter

witcher 3 netflix

W sieci trwa gorąca dyskusja na temat tego, jak powinni wyglądać serialowi bohaterowie Wiedźmina. Temperatury sporu nie zniosła najwyraźniej showrunnerka – Lauren S. Hissrich, która postanowiła “odpocząć” od Twittera.

Oczywiście autorka jako główny argument przerwy od social media podaje konieczność skupienia się na pracach nad zakończeniem serialu. Sama sugeruje jednak wyraźnie, z jakimi emocjami spotyka się na Twitterze.

Gorącą dyskusje wywołują przede wszystkim pogłoski, jakoby Ciri lub inny kluczowy dla opowieści bohater miał pochodzić z mniejszości etnicznej. Wielu fanów książki Andrzeja Sapkowskiego i gier CD Projekt RED uważa, że mają one tradycyjnie słowiański charakter, który zostanie zepsuty przez “wciskanie na siłę” przedstawicieli innych ras innych niż biała.

Avatar

Napisane przez Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fdbimg

Kiedyś to było… – Zostać miss

Debbie Ryan Insatiable

Insatiable – Netflix zamawia drugi sezon