Wiedźmin – showrunnerka opuszcza Twitter

12 września 2018 | Newsy

j

W sieci trwa gorąca dyskusja na temat tego, jak powinni wyglądać serialowi bohaterowie Wiedźmina. Temperatury sporu nie zniosła najwyraźniej showrunnerka – Lauren S. Hissrich, która postanowiła „odpocząć” od Twittera.

Oczywiście autorka jako główny argument przerwy od social media podaje konieczność skupienia się na pracach nad zakończeniem serialu. Sama sugeruje jednak wyraźnie, z jakimi emocjami spotyka się na Twitterze.

Gorącą dyskusje wywołują przede wszystkim pogłoski, jakoby Ciri lub inny kluczowy dla opowieści bohater miał pochodzić z mniejszości etnicznej. Wielu fanów książki Andrzeja Sapkowskiego i gier CD Projekt RED uważa, że mają one tradycyjnie słowiański charakter, który zostanie zepsuty przez „wciskanie na siłę” przedstawicieli innych ras innych niż biała.

ZOBACZ TEŻ  Seriale online, które najpopularniejsze i gdzie obejrzysz w internecie?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!