Wiedźmin sezon 2. – Yennefer uwięziona!

}

Data: 8 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Po pierwszych zdjęciach z planu drugiego sezonu, na których widzieliśmy Geralta i Ciri, przyszedł teraz czas na Yennefer. Czarodziejka najwyraźniej po bitwie o Sodden, gdzie starała się unicestwić armię Nilfgaardu została uwięziona.

W Yennefer z Vengenbergu wciela się Anya Chalotra. Rola Geralta z Rivii przypadła Henry’emu Cavillowi, a Freya Allan wciela się w księżniczkę Cirillę.

Serialowy Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Premiera 2. sezonu w 2021 roku.

Źródło: twitter

ZOBACZ TEŻ  Snowpiercer powraca jednak do TNT!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.