pixel

Przeczytano:

Wiedźmin sezon 2. – Yennefer uwięziona!

08 10 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Po pierwszych zdjęciach z planu drugiego sezonu, na których widzieliśmy Geralta i Ciri, przyszedł teraz czas na Yennefer. Czarodziejka najwyraźniej po bitwie o Sodden, gdzie starała się unicestwić armię Nilfgaardu została uwięziona.

W Yennefer z Vengenbergu wciela się Anya Chalotra. Rola Geralta z Rivii przypadła Henry’emu Cavillowi, a Freya Allan wciela się w księżniczkę Cirillę.

Serialowy Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Premiera 2. sezonu w 2021 roku.

Źródło: twitter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również