Przeczytano:

Wiedźmin sezon 2. – w sierpniu ekipa wraca na plan

23 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix ujawnił kiedy ekipa i obsada drugiego sezonu Wiedźmina powróci na plan. Będzie to miało miejsce dopiero w sierpniu.

Infomacja ta udostępniona została na oficjalnym profilu serialu na Twitterze. Wynika z niej, iż prace na planie kontynuacji jednego z największych hitów Netflixa rozpoczną się 17 sierpnia br.

Prace na planie Wiedźmina zatrzymane zostały zaraz po tym jak u Kristofera Hivju, aktora wcielającego się w postać Nivellen, wykryto koronawirusa. Miało to miejsce na początku marca.

W nowym sezonie serialu opartego na powieściach Andrzeja Sapkowskiego oprócz głównych bohaterów, w których ponownie wcielą się Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri) i Joey Batey (Jakier), zobaczymy także nowe postacie jak wspomnianego Nivellena – mężczyznę o potwornym wyglądzie, czy Vasemira – wiedźmina traktowanego przez Geralta za ojca. W tej roli Kim Bodnia.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to drugiego sezonu Wiedźmina powinniśmy doczekać się pod koniec 2021 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również