Wiedźmin sezon 2. – Henry Cavill ujawnia zdjęcie z planu

}

Data: 21 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Dla fanów serialu Wiedźmin i odtwórcy głównej roli Henry’ego Cavilla, każda nawet najmniejsza wzmianka o produkcji jest czymś wielkim. Duże zainteresowanie wzbudziło zdjęcie zza kulis jakie Cavill opublikował na swoim koncie na Instagramie.

Widzimy na nim zadowolonego aktora w pokoju charakteryzacji. Jest on bardzo szczęśliwy, iż nareszcie mógł wrócić na plan, a panie mogą pracować nad swoją magią i zmienić go w zupełnie kogoś innego. Poinformował także, że cała ekipa ma robione regularnie testy na Covid.

https://www.instagram.com/p/CEHjm2fhihN/?utm_source=ig_embed

W nowym sezonie serialu opartego na powieściach Andrzeja Sapkowskiego oprócz głównych bohaterów, w których ponownie wcielą się Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri) i Joey Batey (Jakier), zobaczymy także nowe postacie jak Nivellena – mężczyznę o potwornym wyglądzie, którego sportretuje Kristofer Hivju czy Vasemira – wiedźmina traktowanego przez Geralta za ojca. W tej roli Kim Bodnia.

Oprócz wyżej wspomnianych do obsady dołączyli także Paul Bullion jako wiedźmin Lambert, Yasen Atour jako Coen, wiedźmin z Poviss, Agnes Bjorn jako Vereena, Thue Ersted Rasmussen jako Eskel, Aisha Fabienne Ross jako Lydia i Mecia Simson jako Francesca.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – nowe sceny i przybliżające postaci video!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.