Wiedźmin – nowe sceny i przybliżające postaci video!

10 grudnia 2019 | Newsy

Promocja Wiedźmina nie ustaje. Netflix tym razem opublikował trzy filmy, z których każdy poświęcony jest jednej z głównych postaci. Zawierają one opis osobowości i pochodzenia danego bohatera, ale co najważniejsze prezentują także mnóstwo nowych scen.

Produkcja oparta na bestsellerowych powieściach Sapkowskiego nie opowie tylko o Wiedźminie, ale również w przeciwieństwie do książek na pierwszy plan wysuną się postacie kobiece. Ma to być równoległa historia trójki głównych bohaterów.

Video te potwierdzają także, że netflixowski Wiedźmin nie będzie typową baśnią, a bliżej mu do mrocznego horroru.

Premiera Wiedźmina już 20 grudnia br. tylko na Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  SpaceX – Channing Tatum wyprodukuje serial o firmie Elona Muska

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!