Wiedźmin

Wiedźmin – Netflix zadowolony – będą kolejne sezony?

24 grudnia 2018 | Newsy

j

Plotki donoszą, że platforma Netflix jest zachwycona dotychczasową produkcją 8 odcinków serialu Wiedźmin i bardzo możliwe, że przedłuży go na kolejne sezony jeszcze przed premierą.

Ponoć scenarzyści z Lauren S. Hissrich na czele przygotowali kawał dobrej roboty. Ekipa Netflixa jest tak zadowolona, że na dniach może usłyszymy o przedłużeniu Wiedźmina o kolejny sezon, ewentualnie dowiemy się tego tuż po premierze.

KC Walsh, redaktor naczelny GeeksWorldwide, uważa, że taka sytuacja może oznaczać, że Henry Cavill rzeczywiście zrezygnuje z gry Supermana i w najbliższym czasie skupi się na dwóch mieczach, skórzanej kurtce i peruce z białymi włosami.

Wiedźmin – Netflix – kiedy premiera?

Nie ma jeszcze dokładnej daty premiery pierwszego sezonu Wiedźmina na Netflixie, natomiast mówi się o drugiej połowie 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – zobaczcie nowe zdjęcia z planu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!