Wiedźmin i Sex Education z odnowieniami na kolejne sezony!

}

Data: 27 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Podczas imprezy Netflixa Tudum, która odbyła się w ten weekend ogłoszono, iż oficjalnie zielone światło na realizację kolejnych sezonów otrzymały dwie hitowe produkcje platformy – Wiedźmin i Sex Education.

Drugi sezon Wiedźmina zadebiutuje dopiero 17 grudnia tego roku, ale włodarze platformy pewni są sukcesu tej produkcji, już bowiem dostała ona zamówienie na 3 sezon. Geralta, Ciri i Yennefer nigdy za dużo.

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Sex Education dopiero parę dni temu zadebiutował z trzecią serią, a już wiemy, iż z pewnością powstanie czwarty sezon tej młodzieżowej produkcji.

Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff.

Co Wy na to? Cieszycie się?

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – zobaczcie pierwsze zdjęcia, plakat i logo serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.