Wiedźmin – główni bohaterowie na nowych plakatach!

6 grudnia 2019 | Newsy

Do premiery Wiedźmina, jednego z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku, pozostało naprawdę nie wiele czasu. Kampania promocyjna dalej trwa. Tym razem w sieci pojawiły się trzy nowe plakaty. Każdy z nich poświęcony jest jednej z głównych postaci.

Trzeba przyznać, że nowe grafiki prezentują się nadzwyczaj dobrze. Jak głoszą hasła na nich Geralt stworzony został przez strach, Yennefer przez magię, a Ciri – przepowiednię. Zwróćcie także uwagę na niezwykłe oczy Geralta i Yennefer. Geralt kolor ten zawdzięcza Próbom Traw jakie przeszedł jako wychowanek Kaer Morhen. Jednakże czy jego oczy będą zwężać się w szparki jak u kota, jak było to przedstawione w książce czy twórcy serialu zreygnowali z tego szczegółu pozostając jedynie przy kolorze, dowiemy się już z seansu. Z kolei fiołkowy kolor oczu Yennefer zawdzięcza swojej czarodziejskiej mocy.

wiedzmin geralt plakat
wiedzmin yennefer plakat
wiedzmin ciri plakat

Premiera Wiedźmina już 20 grudnia br. tylko na Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – polska premiera serialu w Warszawie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!