Wiedźmin – główni bohaterowie na nowych plakatach!

}

Data: 6 grudnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Do premiery Wiedźmina, jednego z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku, pozostało naprawdę nie wiele czasu. Kampania promocyjna dalej trwa. Tym razem w sieci pojawiły się trzy nowe plakaty. Każdy z nich poświęcony jest jednej z głównych postaci.

Trzeba przyznać, że nowe grafiki prezentują się nadzwyczaj dobrze. Jak głoszą hasła na nich Geralt stworzony został przez strach, Yennefer przez magię, a Ciri – przepowiednię. Zwróćcie także uwagę na niezwykłe oczy Geralta i Yennefer. Geralt kolor ten zawdzięcza Próbom Traw jakie przeszedł jako wychowanek Kaer Morhen. Jednakże czy jego oczy będą zwężać się w szparki jak u kota, jak było to przedstawione w książce czy twórcy serialu zreygnowali z tego szczegółu pozostając jedynie przy kolorze, dowiemy się już z seansu. Z kolei fiołkowy kolor oczu Yennefer zawdzięcza swojej czarodziejskiej mocy.

wiedzmin geralt plakat
wiedzmin yennefer plakat
wiedzmin ciri plakat

Premiera Wiedźmina już 20 grudnia br. tylko na Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – polska premiera serialu w Warszawie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.