w

Wiedźmin – główni bohaterowie na nowych plakatach!

netflix thewitcher ig grid phase004 04 easy resize.com gallerylg
collider

Do premiery Wiedźmina, jednego z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku, pozostało naprawdę nie wiele czasu. Kampania promocyjna dalej trwa. Tym razem w sieci pojawiły się trzy nowe plakaty. Każdy z nich poświęcony jest jednej z głównych postaci.

Trzeba przyznać, że nowe grafiki prezentują się nadzwyczaj dobrze. Jak głoszą hasła na nich Geralt stworzony został przez strach, Yennefer przez magię, a Ciri – przepowiednię. Zwróćcie także uwagę na niezwykłe oczy Geralta i Yennefer. Geralt kolor ten zawdzięcza Próbom Traw jakie przeszedł jako wychowanek Kaer Morhen. Jednakże czy jego oczy będą zwężać się w szparki jak u kota, jak było to przedstawione w książce czy twórcy serialu zreygnowali z tego szczegółu pozostając jedynie przy kolorze, dowiemy się już z seansu. Z kolei fiołkowy kolor oczu Yennefer zawdzięcza swojej czarodziejskiej mocy.

wiedzmin geralt plakat 1024x576
wiedzmin yennefer plakat 1024x576
wiedzmin ciri plakat 1024x576

Premiera Wiedźmina już 20 grudnia br. tylko na Netflix.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the boys 150x150

The Boys sezon 2. – jest pierwsza zapowiedź!

wiedzmin serial nowe zdjecia 150x150

Wiedźmin otrzyma polski dubbing oraz lektora. Żebrowski ponownie w roli Geralta!