pixel

Przeczytano:

Why Women Kill – walka z niewiernością w nowym serialu od CBS, zobaczcie zapowiedź!

25 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

CBS All Access wypuszcza nowy komediodramat, w którym historia rozgrywać się będzie w trzech różnych czasach, ale opowie podobne wydarzenia.

Poznamy trzy zupełnie różne kobiety: gospodynię z lat 60., bywalczynię salonów z lat 80. i współczesną prawniczkę. Każda z nich zamieszkuje w tym samym domu i każda przechodzi przez ten sam problem – musi poradzić sobie z niewiernością swojej drugiej połówki. Serial ma na celu pokazanie tego jak zmieniła się rola kobiety na przestrzeni lat oraz tego, że reakcja na zdradę zawsze pozostaje taka sama, niezależnie od czasu i pozycji społecznej.

Twórcą serialu jest Marc Cherry, odpowiedzialny za Gotowe na wszystko. W rolach głównych wystąpią Ginnifer Goodwin, Lucy Liu i Kirby Howell-Baptiste. W role ich mężów wcielą się odpowiednio Sam Jaeger, Jack Davenport i Reid Scott.

Why Women Kill w USA zadebiutuje już 15. sierpnia. Niestety jak na razie nie wiadomo kiedy i gdzie będzie można obejrzeć produkcję w Polsce.

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również