Who’s the Boss? – Sony robi kontynuację popularnego serialu lat 80!

}

Data: 5 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Kolejna niegdyś kultowa produkcja doczeka się swojej kontynuacji po latach. Sony pracuje właśnie nad dalszym ciągiem komediowego serialu Who’s the Boss?

Do swoich ról powrócić mają Tony Danza i Alyssa Milano, którzy ponownie wcielą się w Tony’ego Micelli i Samanthę Micelli – ojca i córkę. Jeśli chodzi zaś o postacie odgrywane przez Judith Light i Danny’ego Pintauro to trwają rozmowy co do ich powrotu. Niestety z pewnością nie zobaczymy Katherine Helmond, która w zeszłym roku zmarła.

Akcja kontynuacji rozegra się 30 lat później. Samantha jest samotną matką mieszkającą w swoim rodzinnym domu. Zobaczymy różnice pokoleniowe i światopogląd postaci w odniesieniu do czasów współczesnych.

Jak na razie nie wiadomo na jaką platformę bądź telewizję trafi produkcja. Zawarta umowa ma dawać także licencję na oryginalną serię.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Cowboy Bebop – pierwsze zdjęcia z planu i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.