w

Who’s the Boss? – Sony robi kontynuację popularnego serialu lat 80!

sony plans whos the boss sequel series

Kolejna niegdyś kultowa produkcja doczeka się swojej kontynuacji po latach. Sony pracuje właśnie nad dalszym ciągiem komediowego serialu Who’s the Boss?

Do swoich ról powrócić mają Tony Danza i Alyssa Milano, którzy ponownie wcielą się w Tony’ego Micelli i Samanthę Micelli – ojca i córkę. Jeśli chodzi zaś o postacie odgrywane przez Judith Light i Danny’ego Pintauro to trwają rozmowy co do ich powrotu. Niestety z pewnością nie zobaczymy Katherine Helmond, która w zeszłym roku zmarła.

Akcja kontynuacji rozegra się 30 lat później. Samantha jest samotną matką mieszkającą w swoim rodzinnym domu. Zobaczymy różnice pokoleniowe i światopogląd postaci w odniesieniu do czasów współczesnych.

Jak na razie nie wiadomo na jaką platformę bądź telewizję trafi produkcja. Zawarta umowa ma dawać także licencję na oryginalną serię.

Źródło: darkhorizons

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the boys 2 e1596555384977

The Boys sezon 2. – zobaczcie nową zapowiedź oczekiwanej produkcji!

mimic tv

Mimic – Paul W.S. Anderson tworzy serial o zmutowanych owadach!