Wheatley autorem serialu łączącego temat zombie i angielskiego Brexitu!

}

Data: 20 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Jak podaje Hollywood Reporter, reżyser Ben Wheatley ma napisać scenariusz i wyreżyserować limitowany serial o tematyce zombie dla kanału 4 stacji BBC.

Produkcja ma nosić tytuł Generation Z i być czarną komedią. W satyryczny sposób ukaże skutek Brexitu, który już teraz powoduje upadek polityczny Wielkiej Brytanii. Pokazane zostanie niezadowolenie współczesnej młodzieży, których podatki idą głównie na utrzymanie mnóstwa emerytów z wyżu demograficznego. Akcja serialu rozpocznie się od rozbicia pod domem spokojnej starości tajemniczego konwoju wojskowego, który przewozi tajemniczą substancję. Toksyny wyciekły i zainfekowały mieszkańców Sunnywise, a objawami infekcji jest niepohamowany apetyt na surowe mięso. W samym środku epidemii znajdzie się grupa zwykłych nastolatków, która będzie ze wszystkich sił starała się przeżyć.

Serial ten zamówiła szefowa kanału 4 Caroline Hollick i redaktor naczelny Lee Mason. Ma on wejść do produkcji w przyszłym roku i składać się z sześciu odcinków.

Źródło: hollywoodreporter

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories – pierwsza teaserowa zapowiedź nowej antologii Murphy'ego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.