collider

What/If – nowy serial od Netflixa z Renée Zellweger, jest pierwsza zapowiedź!

What/If to antologiczny thriller w stylu neo-noir od Netflixa, w którym główną rolę gra zdobywczyni Oscara – Renée Zellweger. Zobaczcie pierwszy teaser serialu, którego premiera już 24. maja.

Do obsady należą m.in. Jane Levy, Blake Jenner, Daniella Pineda, Samantha Ware, Juan Castano, Keith Powers, Derek Smith oraz Marissa Cuevas. Twórcą serialu jest Robert Zemeckis i Mike Kelley. Jak zapowiada jeden z nich, planowane jest kilka sezonów tej produkcji, która przyjmie formę antologii. Pierwszy sezon składa się z 10. godzinnych odcinków.

What/If ma podejmować ważne moralnie tematy. Ukaże nam co się dzieje, kiedy odpowiedzialni do tej pory ludzie zaczynają podejmować szalone i nieprzemyślane decyzje. Każdy sezon ma opowiadać o moralności, a opowieść ma być inspirowana jakimiś wydarzeniami istotnymi kulturowo. Zobaczymy jak wielką moc ma jedna błędna decyzja, która nie dając się odwrócić może zmienić bieg całego życia.

Pierwszy sezon opowie o tajemniczej i przebiegłej kobiecie, która składa dość wątpliwą ofertę pomocy gotówkowej parze nowożeńców.

what if image 1 600x338
collider
what if image 4 600x400
collider
what if renee zellweger 3 600x400
collider
what if plakat
wirtualne media

Źródło: collider

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.