w

What/If – nowy serial od Netflixa z Renée Zellweger, jest pierwsza zapowiedź!

what if renee zellweger 3
collider

What/If to antologiczny thriller w stylu neo-noir od Netflixa, w którym główną rolę gra zdobywczyni Oscara – Renée Zellweger. Zobaczcie pierwszy teaser serialu, którego premiera już 24. maja.

Do obsady należą m.in. Jane Levy, Blake Jenner, Daniella Pineda, Samantha Ware, Juan Castano, Keith Powers, Derek Smith oraz Marissa Cuevas. Twórcą serialu jest Robert Zemeckis i Mike Kelley. Jak zapowiada jeden z nich, planowane jest kilka sezonów tej produkcji, która przyjmie formę antologii. Pierwszy sezon składa się z 10. godzinnych odcinków.

What/If ma podejmować ważne moralnie tematy. Ukaże nam co się dzieje, kiedy odpowiedzialni do tej pory ludzie zaczynają podejmować szalone i nieprzemyślane decyzje. Każdy sezon ma opowiadać o moralności, a opowieść ma być inspirowana jakimiś wydarzeniami istotnymi kulturowo. Zobaczymy jak wielką moc ma jedna błędna decyzja, która nie dając się odwrócić może zmienić bieg całego życia.

Pierwszy sezon opowie o tajemniczej i przebiegłej kobiecie, która składa dość wątpliwą ofertę pomocy gotówkowej parze nowożeńców.

what if image 1
collider
what if image 4
collider
what if renee zellweger 3
collider
what if plakat
wirtualne media

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

derek mears swamp thing

Swamp Thing – nowe plakaty z potworem w roli głównej!

bob odenkirk as jimmy mcgill in better call saul

Zadzwoń do Saula – czy 6. sezon będzie finałowym?