Westworld – ukończono zdjęcia do 4. sezonu

}

Data: 28 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeffrey Wright, aktor który w serialu Westworld wciela się w postać Bernarda Lowe, poinformował iż zakończyła się już produkcja czwartego sezonu. Nadchodząca seria ma być bardziej 'rodzinna’.

Według Wrighta prace na planie ukończyły się już w grudniu. Aktor nie wie jednak nic o planowanej dacie premiery. Pewny jest jednak, iż produkcja zadebiutuje w tym roku.

Sezon 4. będzie bardziej Westworld, którego oczekujesz. Bardziej zagłębi się w pewne problemy i technologie, które będą wyglądać znajomo. To będzie ekscytujące. – powiedział Wright

Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje, a to za sprawą ludzkich androidów, zaprogramowanych tak, aby spełniały pragnienia swoich klientów. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) – piękną i dobrą córkę farmera z prowincji.

Trzeci sezon zadebiutował w 2020 roku. Westworld dostępny jest na HBO GO.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  NOS4A2 – serial w klimacie horroru podąża na AMC Polska

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.