”Westworld” skasowany! 4. sezon finałowym

}

Data: 5 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO skasowało jeden ze swoich niezwykle popularnych serii. Seria science fiction Westworld została zamknięta po niedawnej emisji czwartego sezonu.

Według zagranicznych mediów głównym powodem takiej decyzji włodarzy HBO jest duży spadek oglądalności serialu. Widoczny był on już w trakcie emisji trzeciego sezonu, a przy czwartym widzów dalej ubywało. Westworld to dość kosztowny w realizacji serial, stacja zdecydowała więc nie wydawać na niego więcej pieniędzy, skoro nie przynosi odpowiednich zysków.

Współtwórca serialu Jonathan Nolan chciał zakończyć serial piątym sezonem. Niestety, ale jego rozmowy ze stacją się nie powiodły, a prowadził je od ubiegłego miesiąca.

Westworld to dystopijny dramat science fiction oparty na filmie Michaela Crichtona z 1973 roku o tym samym tytule. To mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji, nowej formy życia na Ziemi i o ewolucji grzechu. Koncentruje się on wokół zaawansowanego technologicznie parku rozrywki, w którym przypominające ludzi androidy są zaprogramowane tak, aby spełniać wszelkie zachcianki i pragnienia bogatych gości.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Marcin Dorociński w serialu TVP na podstawie kryminału Marka Krajewskiego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.