Westworld sezon 3. – zobaczcie tajemniczą zapowiedź!

12 listopada 2019 | Newsy

HBO opublikowało nową zapowiedź serialu Westworld, który w przyszłym roku powróci z trzecim sezonem.

Minutowy zwiastun ukazuje nam zupełnie nową firmę zajmującą się robotyką. To przedsiębiorstwo Incite. Jak na razie żadne szczegóły fabularne nowego sezonu nie są znane. Z opublikowanych dotychczas materiałów możemy sądzić, że zmianie ulegnie umiejscowienie wydarzeń, które do tej pory rozgrywały się na Dzikim Zachodzie.

Trzeci sezon będzie krótszy. Zamiast dziesięciu, liczyć ma tylko osiem odcinków. Do stałej obsady serialu dołączą Aaron Paul, Lena Waithe, Marshawn Lynch i Vincent Cassel.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  HBO odpowiada na oskarżenia PETA [Westworld]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!