najlepsze seriale sci fi

Westworld sezon 3. – wiemy kiedy rozpocznie się produkcja!

13 lutego 2019 | Newsy

W sieci pojawiły się nowe informacje odnośnie trzeciego sezonu serialu Westworld. Stacja HBO ogłosiła, że zdjęcia do kolejnego sezonu rozpoczną się od 25 marca.

Tym samym na premierę kolejnych epizodów przyjdzie nam trochę poczekać. Prawdopodobne jest, że aż do przyszłego roku. Chodzą także plotki o tym, iż sezon 3. będzie krótszy. Zamiast z dziesięciu, ma składać się tylko z ośmiu odcinków.

Jak zapowiadają twórcy w nowym sezonie ma dojść do wielu znaczących zmian, które poprawią jakość serialu, bowiem po wspaniałej jedynce, sezon 2. odnotował wyraźny spadek jakości, a co za tym idzie i zainteresowania widzów. W kontynuacji do obsady dołączy Aaron Paul.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Star Trek: Discovery - plakat zdradza, kiedy premiera

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy