Westworld – kolejna zapowiedź 4. sezonu

}

Data: 17 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO przed szybko zbliżającą się premierą 4. sezonu Westworld mocno promuje ten serial. W sieci właśnie pojawiła się nowa zapowiedź, która podkreśla nową erę, w której znaleźli się bohaterowie produkcji.

Westworld to dystopijny dramat science fiction oparty na filmie Michaela Crichtona z 1973 roku Świat Dzikiego Zachodu. To mroczna odyseja o świecie, w którym istnieje sztuczna świadomość. Fabuła serialu koncentruje się wokół zaawansowanego technologicznie parku rozrywki, w którym przypominające ludzi androidy zaprogramowane są tak, aby spełniały pragnienia płacących za to gości.

Zwiastun daje nam spojrzenie na coś w stylu nowej ery dla ”Westworld”. Bohaterowie nowi i starzy starają sobie poradzić z konsekwencjami wydarzeń i wyborów z trzeciego sezonu.

Premiera w Polsce 27 czerwca. 4. sezon Westworld składa się z 8. odcinków.

Źródło: HBO

ZOBACZ TEŻ  The Boys – nowa zapowiedź brutalnego serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.