Weronika Mars powróci w 2019 roku na Hulu

21 września 2018 | Newsy

j

Włodarze stacji Hulu oraz aktorka Kristen Bell potwierdzili, że Weronika Mars powróci na małe ekrany w przyszłym roku.

Kolejny sezon przygód „nastoletniej detektyw” (aktorka kończy 38 lat…) będzie dostępny na platformie Hulu Originals. Osoby, które nie miały wcześniej okazji poznać Weroniki Mars, będą mogły tam obejrzeć także dotychczasowe 3 sezony oraz pełnometrażowy film z 2014 roku.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Panic – Amazon kasuje serial po jednym sezonie

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    O kurde! Lubiłam ten serial 🙂 Ciekawe, jak Kirsten będzie grała nastolatkę 😀

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram