Wellington Paranormal – zobaczcie zapowiedź spin-offu Co robimy w ukryciu

}

Data: 21 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Wellington Paranormal to nowozelandzki serialowy spin-off filmu Co robimy w ukryciu, który powstał w 2018 roku. Do tej pory nie trafił jednak na zachodni rynek, aż do teraz.

Produkcja trafi na The CW i HBO Max. Najpierw zadebiutuje na łamach stacji, aby dzień później pojawić się w serwisie. Premiera pierwszego sezonu już 11 lipca 2021 roku. Nie wiadomo niestety, czy serial dostępny będzie na HBO GO w naszym kraju. Nie ma na razie żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Poniżej zapowiedź produkcji.

Wellington Paranormal to komediowy horror nakręcony w formie mockumentu. Jego fabuła skupia się na policjantach, którymi można bardzo łatwo manipulować – Mike’u Minogue i Karenie O’Leary. Serial ukaże nam zmagania wspomnianego duetu nowozelandzkich funkcjonariuszy, którzy starają się uchronić Wellington przed różnymi strasznymi bestiami.

Za serial odpowiadają Taika Waititi i Jemaine Clement. Produkcja do tej pory doczekała się trzech sezonów. Zdjęcia do czwartej serii już trwają w Nowej Zelandii.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Power sezon 6. - zobaczcie pierwszą zapowiedź finału tego gangsterskiego serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.