Wednesday – Jenna Ortega jako jedna z córek Addamsów na pierwszym filmowym materiale promującym serial

}

Data: 7 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Już wkrótce wyobraźnia Tima Burtona przyniesie nam Wednesday, nowy, osobliwy serial Netflix, w którym rolę tytułową zagra Jenna Ortega, a towarzyszyć jej będą między innymi Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie i Christina Ricci.

Poniższa zapowiedź daje nam pierwsze spojrzenie na Jennę Ortegę w roli Wednesday. Dziewczynie towarzyszy oczywiście Rączka.

Wednesday to przepełniona zjawiskami paranormalnymi detektywistyczna opowieść osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. W tym czasie ta młoda kobieta będzie próbować okiełznać swoje rozwijające się zdolności parapsychologiczne. Zaangażuje się także w udaremnienie serii morderstw jakie paraliżują miasteczko, w którym mieszka. Będzie chciała rozwiązać też pewną nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą uwikłani są jej rodzice od 25 lat, a wszystko to w trakcie buzujących w niej hormonów i nastoletnich problemów sercowych.

Premiera serialu jesienią tego roku. Wednesday składać ma się z 8. odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Umbrella Academy - recenzja - Witajcie w naszej patologii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.