”Wednesday” dostaje zamówienie na 2. sezon!

}

Data: 7 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Największy hit końca ubiegłego roku serial Tima Burtona Wednesday nareszcie otrzymał oficjalne odnowienie na drugi sezon! Netflix wreszcie przestał trzymać nas w niepewności.

Streamer informuje, że kontynuacji doczekamy się jeszcze w tym roku. To dość optymistyczne wieści, patrząc na to, iż prace na planie jeszcze się nie rozpoczęły.

Wednesday to przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Addamsówna pobiera nauki w Akademii Nevermore. W tym czasie ta młoda kobieta będzie próbować okiełznać swoje rozwijające się zdolności parapsychologiczne. Zaangażuje się także w udaremnienie serii morderstw jakie paraliżują miasteczko, w którym mieszka. Będzie chciała rozwiązać też pewną nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą uwikłani są jej rodzice od 25 lat, a wszystko to w trakcie buzujących w niej hormonów i nastoletnich problemów sercowych.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Long Night - prequel Gry o tron zostanie nakręcony w lutym

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.