Wednesday – Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams

}

Data: 10 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Powiększa się obsada serialu Netflixa Wednesday. Parę dni temu ogłoszono kto wcieli się w głowę rodziny Addamsów, a teraz wiemy już jaka aktorka zagra Morticię, żonę Gomeza. To hollywoodzka gwiazda Catherine Zeta-Jones.

Wystąpi ona u boku Luisa Guzmána i Jenny Ortegi. Ta dwójka sportretuje odpowiednio Gomeza Addamsa i Wednesday Addams.

Serial utrzymany ma być w komediowym tonie, ale nie zabraknie w nim także upiornych momentów. Opowie on o czasach dorastania tytułowej postaci, kiedy to uczęszczała ona do Nevermore Academy. W tym czasie będzie próbować okiełznać swoje rozwijające się zdolności parapsychologiczne. Zaangażuje się także w udaremnienie serii morderstw jakie paraliżują miasteczko, w którym mieszka. Będzie chciała rozwiązać także pewną nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą uwikłani są jej rodzice od 25 lat, a wszystko to w trakcie buzujących w niej hormonów i nastoletnich problemów sercowych.

Za reżyserię Wednesday odpowiada Tim Burton.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [24.01.2018]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.