Wednesday Addams wybrana!

20 maja 2021 | Newsy

j

Autor: Dominik Smyk

Kilka tygodni świat obiegła informacja, że Netflix przygotowuje aktorski serial o rodzinie Addamsów który skoncentruje się na postaci córki – Wednesday. Odpowiadał będzie za niego Tim Burton, zaś jeśli chodzi o fabułę to będzie ona utrzymana w klimatach komediowych i dotyczyć będzie dorastania uczęszczania do szkoły przez wyżej wymienioną bohaterkę.

Jako, że zdjęcia do serialu live – action mają niebawem ruszyć to zdecydowano się nareszcie na obsadzenie głównej bohaterki. W rolę uczennicy Nevermore Academy wcieli się 19 – letnia Jenna Ortega. Aktorkę tą mogliśmy wcześniej oglądać w takich serialach jak Jane the Virgin, 2 sezonie “Ty”, czy ostatnio w filmie Netflixa “Dzień na tak”. Sama zainteresowana potwierdziła tę informację w mediach społecznościowych, gdzie umieściła zdjęcie ze scenariuszem powstającej produkcji.

Jenna Ortega

żródło: Screenrant

ZOBACZ TEŻ  Nieobecni – premiera w Player.pl jeszcze w tym roku!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram